خانه


گروه تولیدی باغ نشین بزرگترین تولید کننده تجهیزات باغی و ویلای مجموعه باغ نشین از سال 1392در حوضه تولید مبلمان های باغی تاب های باغی و چتر شروع به فعالیت کرده

امروزه با بیش از 15 نمایندگی در سراسر کشور در خدمات رسانی به همه هموطنان عزیز پذیرا هستیم شرکت اصلی باغ نشین در شهرک صنعتی ماهدشت میباشد که مبلمان های باغی تاب ها چتر ها و مبلمان تولید میشه

دفتر تهران در سعادت بلوار فرهنگ میباشد 

دفتر کرج نرسیده به پل کردان خروجی شرکت سوپا انتهای بلوار میباشد  


خرید میز و صندلی باغی

اکنون جستجو شروع کنید تا بتوانید مجموعه مبلمان و کوسن های مناسب را برای بهشت حیاط خلوت باغ و ویلاتون بیابید.

شما می توانید از بهترین مبلمان باغی و ویلای در ایران،به انتخاب بر جسته کارشناسان ما را در فروشگاه آنلاین باغ نشین مشاهده کنید.همه چیز از مبلمان فضای باز راحتی و فلزی گرفته تا لوازم جانبی شیک در فروشگاه های ما وجود دارد،به همین خاطر مطمئنیم آنچه را که به دنبالش هستید،کاملا مطابق با سلیقه شخصیتان پیدا خواهید کرد.

ما می دانیم که ممکن است بخواهید قبل از خرید،مبلمان جدید خود را شخصا ببینید.بنابراین،از شما دعوت می کنیم از فروشگاه های مبلمان ما دیدن کنید تا خودتان مجموعه عالی ما را مشاهده کنید.

ما همچنین خوشحالیم که حمل و نقل را در سراسر ایران ارائه می دهیم تا بتوانید ست مبلمان فضای باز زیباتون را که می خواهید،بدون توجه به جایی که هستید،دریافت کنید 

لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره 02632500999تماس بگیرید.

معرفی زیباترین و جذاب ترین مبلمان باغی باغ نشین برای ویلا،حیاط و تراس

مبلمان باغی از گذشته تا به حال مهمان همیشگی ویلا،باغ و حیاط ما بوده اند و با طرح ها و مدل های متنوع زینت بخش محیط زندگی ما و همینطور از مهمترین لوازم مورد نیاز فضای باز خانه ما را تشکیل می دهند.


بدون شک می توان گفت که فصل های سال هر کدام زیبایی خاص خودش را دارد و هریک انسان را به وجد می آورد؛از نشستن و قدم زدن در طبیعت یا تاب خوردن بر بروی تاب باغی و راحتی تشدید کننده این حس در هر فصلی از سال است.
اینجاست که می خواهید فکر و دلتان را به طبیعت بسپارید و بدون دغدغه لحظه ای را با آرامش بگذرانید.پس پیشنهاد می دهیم به فکر چیدمانی دلپسب در گوشه ای حیاط خانه و یا ویلایی خود باشید.اگر برای چیدمان به دنبال مبلمان باغی هستید با مشاوره رایگان از گروه تولیدی باغ نشین همراه باشید،تا بتوانید مبل باغی ایده آل با قیمت مناسب و کیفیت بالا انتخاب کنید و خرید کنید.

مبل باغی سالهای سال به دست تولید کنندگان داخلی و خارجی با طرح ها و مدل های متنوع تولید شده و انواع خاصی را تشکیل می دهد.